Odkazy na zajímavé stránky


Internet je bludiště na kterém trvá dlouho něco najít. Proto zde přikládám drobný výčet těch nejzajímavějších stránek, které osobně velmi často využívám.

Spřízněné weby

Odkaz Název Popis
Sumatra- místo, kde najdete sposutu věcí, které zrovna potřebujete Sumatra.wz.cz Web, kde naleznete tratě do TMN i TMNF, skiny, wallpapery do Mafie a spoustu dalších věcí. Autor webu navíc pravidelně každý pátek zveřejňuje na titulní straně jednu zajímavou novinku.
Najdete dze spousty užitečných věcí Snekic.webgarden.cz Na těchto stránkách si můžete stáhnout nové smajlíky, pozadí na plochu, dozvědět se aktuality z Plzeňska. Můžete si ale třeba i přečíst autorovu vlastní knižní tvorbu.
Tratě do TMN Tmnfteam.blog.cz Blog, který se věnuje fenoménu závodní hry Trackmania Nations Forever. Najdete zde videa, tratě, ale i návod jak se stát členem tohoto závodnického klanu.
http://trackmania.site90.com spousta tratí do TMN a TMNF Trackmania.site90.com Další web, který se specializuje za závodní hru Trackmania Nations a Trackmania Nations Forever. Stejně jako Sumatra je i tento web dílem kamaráda Tommyho. Na stránkách najdete skoro sto padesát závodních tratí od těch nejjednodušších až po ty vskutku ďábelské.
Csmcup.blog.cz Blog na kterém se dozvíte informace o turnaji ve hře Czech soccer manager. Na stránkách jsou k dispozici jak pravidla celého turnaje, bodování hráčů nebo třeba i free verze celé fotbalové manažerské hry, které se tento projekt týká.
up.cpor.eu Pokud chcete rychle na internet nahrát nějaký soubor, můžete využít služeb tradičních poskytovatelů jako je třeba rapidshare, CZshare, uloz.to a jiných známých poskytovatelů. Nebo můžete vsadit na tento začínající, ale hodně sebevědomý projekt.
mimomat.blog.cz Na tomto blogu se dočtete různé zajímavé informace ohledně nevysvětlitelných jevů, mimozemských civilizací a mnoho dalších zajímavých věcí.

Obecně užitečné weby

Odkaz Název Popis
Nejlepší vyhledávač se spoustou nadstandardních funkcí Český Google Nejpoužívanější světový vyhledávač v české mutaci! Najde téměř všechno, možná proto je tak oblíbený.
Nejlepší český vyhledávač Seznam Nejvyužívanější český vyhledávač
Oficiální stránky jihlavské malé kopané Jihlavská malá kopaná Oficiální stránky občanského sdružení Malá kopaná Jihlava. Jihlava patří mezi největší centra tohoto sportu v celé ČR.
Immortal fighters - kvalitní dračí doupě online Immortal Fighters Dračí doupě on-line. Asi nejlepší a nejlépe propracovaný herní server tohoto zaměření v ČR.
P.S. Moje postava se jmenuje Dugi a jsem člověk válečník.
Tisíce mp3 legálně ke stažení mp3 ZDARMA Zde naleznete velké množství hudebních souborů ke stažení ZDARMA. A pozor! Vše je legální!
Stránky klubu Jihlavské malé kopané FC Leaders Stránky klubu jihlavské malé kopané, jehož jsem členem. Na výrobě těchto stránek se podílím coby asistent webmastra.
Oficiální stránky nejúspěšnějšího československého hokejového klubu HC Dukla Jihlava Oficiální stránky nejslavnějšího hokejového klubu československé historie. Na stránkách se pravidelně objevují rozhovory s hráči, ale i aktuality z hokejového dění. Dříve jsem na tomto webu pracoval coby redaktor.
Sdílejte svá videa s celým světem! Youtube Ohromný server, kam lidé ukládají svá videa a sdílí je s kýmkoliv, kdo na tento server zavítá. Já jeho služeb využívám pro nahrávání videí z tratí TMN.
Nejlepší český free poskytovatel webhostingu Webzdarma Provozovatel serverů, na kterém běží naše stránky. WZ poskytuje mnoho dalších služeb. Jedná se o poskytovatele, který nabízí největší diskový prostor zdarma!
Toplist- služba díky které máte přehled o návštěvách stránek Toplist Tento server nabízí službu počítání přístupů. Statistiky jsou přehledné a kdykoliv přístupné.
Online přenosy a záznamy zápasů HC Dukla Jihlava Promo team HCD Promo team má za svůj cíl zviditelnit jihlavský klub a poskytnout fanouškům doposud chybějící služby. Zatím promo team poskytuje streamované video vysílání z jihlavského stadionu, časem se chystají i další služby, případně i reklamní akce. Jsem aktivním členem tohoto spolku.
vfr project site VFR Project Projekt snažící se obohatit MSFS o chybějící textury České republiky. Najdete zde Ortofoto mapy, textury a objekty (památky, vysílače apod.). Vše rozděleno podle okresů.
S tímto programem pomůžete světu a nebude Vás to nic stát BOINC Program, který Vám umožňuje aktivně pomoci světu. Více informací a návod na používání naleznete zde.
Stránka o hasičích, policistech a jiných profesionálech v akci Akční.net Akční net - profesionálové v akci. Každý se může stát redaktorem těchto stránek. Tak se dá v krátkosti charakterizovat tento smělý projekt. Stali jste se svědky dopravní nehody, požáru, ekologické havárie či  přírodní katastrofy? Měli jste u sebe digitální fotoaparát nebo třeba i obyčejný mobil, který umí fotit? Zvěčnili jste některou chvilku ve své přístroji? Pak Vám nic nebrání abyste ji zde prezentovali všem ostatním. I vy můžete být profesionálem v akci.

Prokeeper Unikátní internetový obchod, který se specializuje na výstroj fotbalových brankářů. Nabídka se stále rozšiřuje. V současné době je například k dispozici 58 typů brankářských rukavic, kde si vybere opravdu každý (cenové rozmezí je od 400 do 4 000,-). I když jádrem služeb jsou brankářské pomůcky, můžete si zde objednat i míče či kopačky. Pro fanoušky je k dispozici nepřeberné množství replik dresů či tréninkových souprav slavných mužstev, vlaječky a další upomínkové předměty.
Oficiální stránky Regionální Televizní Agentury RTA Internetové stránky Regionální Televizní Agentury, v jejímž jihlavském studiu pracuji od září 07. Na stránkách naleznete archiv reportáží z kraje Jihočeského, Královéhradeckého, Pardubického, Jihomoravského, Zlínského, Moravskoslezského a Vysočiny.