Tratě do hry Trackmania Nations Forever


     Na této straně si můžete stáhnout nové tratě do závodní hry Trackmania Nations Forever.

Zajímá Vás jak změnit kameru při jízdě v TMNF? Přečtěte si náš návod!

    Na tento web umísťuji pouze svoje a Tommyho tratě a skiny aut. Neobracejte se tedy na mne se žádostmi jestli bych zde nevystavil Vaše díla.

Název tratě Autor

Průměrná rychlost

Foto Video trati Komentář k trati
Living on a prayer

Staženo celkem x

Dugi 180 km/h Obrázek trati Living on a prayer Video k trati Moje první trať v TMNF. Snažil jsem se v ní využít všech nových možností. Nedá se říct, že by měla nějaké zrádné místo, snad jen kousek před cílem dávejte pozor na ostřejší zatáčku.
Russia

Staženo celkem x

Dugi 300 km/h Obrázek trati Russia Video k trati V této trati jsem hodně využíval jízdy po klopeném betonu, ale jsou zde i off-road pasáže a wallridy. Trať je vcelku svižná.
Hafanana

Staženo celkem x

Dugi 190 km/h Obrázek trati Hafanana Video k trati Tahle trať byla celá vytvořená ve stylu off-road. Vůbec poprvé jsem zde použil velké off-roadové překážky. na závěr vás naopak čeká trochu rychlejší pasáž.
Firestarter

Staženo celkem x

Tommcz 200 km/h Obrázek trati Firestarter Video k trati Tommyho první trať v TMNF. Pozor si dávejte hlavně asi uprostřed trati, kdy bude hodně záležet na tom jak přesně dokážete doskočit do checkpointu.
Don't stop me now!

Staženo celkem x

Dugi 310 km/h Obrázek trati Don't stop me now! Video k trati Začíná se sérií wallridů, pak trať přechází na beton. Originální je jízda po úzkém kraji.
99Luftballons

Staženo celkem x

Dugi

140 km/h

Obrázek trati 99 Luftballons Video k trati Stoprocentní off-road. Víc asi není potřeba dodávat.
Twilight Zone

Staženo celkem x

Tommcz 240 km/h Obrázek trati Twilight zone Video k trati Na téhle trati si dal Tommy vážně velice záležet.  Má originální okolí i dobrý nápad.
Smack my bitch up

Staženo celkem x

Tommcz 230 km/h Obrázek trati Smack my bitch up Video k trati Trať, která má několik velmi zrádných míst protáhne vaše prsty líp než kterýkoliv přístroj z teleshopingu.
It's my life

Staženo celkem x

Dugi 260 km/h Obrázek trati It's my life Video k trati U téhle tratě si dávejte pozor hlavně na začátku a pak na konci.
New York City boy

Staženo celkem x

Dugi 340 km/h Obrázek trati New York City boy Video k trati Na téhle trati je originální spojení lámaného tunelu a nájezdu na wallride.
Ramaya

Staženo celkem x

Dugi 240 km/h Obrázek trati Ramaya Video k trati Tahle trať kombinuje off-road závody na začátku a poměrně rychlou závěrečnou pasáž. nemá žádné zrádné místo.
LittlePoacher

Staženo celkem x

Tommcz 210 km/h Obrázek trati Little Poacher Video k trati Byla by to průměrná trať nebýt jejího konce. Autor dokázal postavit svislý buben, který spíše připomíná šnečí ulitu. Čeká vás otočka o více než 360°.
Slayed

Staženo celkem x

Tommcz 220 km/h Obrázek trati Slayed Video k trati Nebojte se, že úvodní kopec nevyjedete. Autor to vypočítal naprosto přesně. Pak si dávejte velký pozor na bubnech.
Safebreaker

Staženo celkem x

Tommcz 150 km/h Obrázek trati Safebraker Video k trati Skvělá trať ve stylu off-road. Autor dokázal naprosto skvěle využít klopených zatáček i soků. Je to velmi povedená trať.
Break my stride

Staženo celkem x

Dugi 240 km/h Obrázek trati Break my stride Video k trati Zpočátku spíše terénní trať přejde ve své druhé polovině do pěkně rychlé pasáže.
Dark Locust

Staženo celkem x

Tommcz 190 km/h Obrázek trati Dark Locust Video k trati Tohle je docela zákeřná trať. při skocích musíte mít správnou rychlost a pozor si musíte dávat i na skok mezi dvěma sochami. Přeju pevné nervy a klidné prsty.
Hold the line

Staženo celkem x

Dugi 390 km/h Obrázek trati Hold the line Video k trati Další těžká a velmi rychlá trať. Pozor si dávejte hlavně při wallridech a bubnech, kterých je v této trati opravdu požehnaně. Trať je rychlá, ale vcelku těžká.
Dirty Cockroach

Staženo celkem x

Tommcz 230 km/h Obrázek trati Dirty Cockroach Video k trati Tommyho hodně povedená trať - je svižná, rychlá a na některých místech - jako třeba na bubnu, který vás otočí horizontálně o 90° i novátorská a originální.
Slimy Seagull

Staženo celkem x

Tommcz 240 km/h Obrázek trati Slimy Seagull Video k trati U téhle tratě si dejte pozor hlavně na přeskoku zasněžených borovic, ale ani potom na vás nečeká žádná klidná jízda - naopak.
Night Prowler

Staženo celkem x

Tommcz 240 km/h Obrázek trati Night Prowler Video k trati U téhle trati oceňuju hlavně originální využití lomeného oblouku - nájezd na něj chce sice trochu cviku, ale pak se  přes tohle vcelku komplikované místo dostanete snadno.
Dare

Staženo celkem x

Tommcz 250 km/h Obrázek trati Dare Video k trati I když je tahle dvoukolová trať docela těžká, musím uznat, že se Tommymu povedla. Má totiž lehkost, eleganci a švih.

Návod jak vložit stažené tratě do hry:

Stažené soubory umístěte do složky  Plocha - Dokumenty - TrackMania - Tracks - Challenges - Downloaded. Odsud si je už můžete snadno ve hře spustit.
TIP: Pokud soubor s tratí otevřete dvojklikem, rovnou se vám spustí hra s vybranou tratí.

Zajímá Vás jak změnit kameru při jízdě v TMNF? Přečtěte si náš návod!

Další kvalitní tratě naleznete na www.sumatra.wz.cz. Mimo tratí do TMN zde naleznete i vylepšení do dalších her.