Pár slov o autorovi těchto stránek

Autor stránek - Dušan Majer
Jméno
:  Dušan Majer
Bydliště
:  Jihlava
Rok narození:  1987
Přezdívka: Dugi
Tuhle přezdívku jsem dostal asi v roce 2004 a od té doby mi zůstala. Když jsem přemýšlel jak pojmenovat tenhle web, volba byla jasná.
Vzdělání: Střední s maturitou
Po páté třídě ZŠ jsem přešel na soukromé gymnázium AD FONTES, kde jsem v roce 2006 úspěšně odmaturoval (K vyznamenání mi chyběl jediný bod). A pak jsem jeden semestr studoval na Vysoké škole polytechnické v Jihlavě. Jediný půlrok mi ale stačil na to abych poznal, že studium není pro mně.
Povolání:  Redaktor v Regionální Televizní Agentuře - RTA
Po předčasném ukončení studia jsem byl na úřadu práce, ale od června roku 2007 jsem začal pracovat jako nezávislý finanční poradce společnosti OVB Allfinanz. U toho jsem ale dlouho nezůstal. Cítil jsem, že to nebude práce, která by mě naplňovala uspokojením.
Štěstí se na mně přeci jen usmálo a 18.7. jsem poprvé přišel do jihlavského studia televize RTA. Od tohoto data jsem se odsud už nehnul. 4.9. jsem podepsal autorskou smlouvu na pozici redaktor a od té doby mám zaměstnání, které mne opravdu baví.
Jazykové znalosti:  čeština, angličtina, němčina ... potom dlouho nic no a pak i latina (napsal bych jen základy, ale takhle chabé základy jako mám já nemůže mít ani kadibudka)
Zájmy:  počítačové hry, BOINC, sport na všechny způsoby (aktivně i pasivně), hlavně HC Dukla Jihlava a FC Leaders (tým malé kopané v Jihlavě)
Mé internetové výtvory: dugi.xf.cz, fantasyworld.xf.cz
Oblíbené internetové stránky:  sumatra.wz.cz, fcleaders.xf.cz, www.hcdukla.cz
Oblíbená hra:  Microsoft Flight simulator, Trackmania Nations
Povaha:  Optimistický extrovert
Oblíbený film: trilogie Slunce, seno …
Oblíbený výrok: „Fandit si musíme sami, nikdo jinej to za nás neudělá“ – Plakát k filmu Mistři!