Logo týmuHC Rebel Havlíčkův Brod


Založen:
1928
Klubové barvy: červená a bílá
Kapacita stadionu: 4000 (700 k sezení)
Fotka stadionuWebové stránky: http://www.hcrebel.cz/
Mistr ligy: nikdy
Slavní odchovanci: Jaroslav Holík,  Jiří Holík, Jan Suchý, Josef Augusta, Milan Chalupa, Jaroslav Benák, Petr Vlk, Radek Martínek, Josef Vašíček, Martin Čech, Jan Novák, Aleš Pavlas.

Adresa:
HC REBEL a.s.
U stadionu 2777
580 01 Havlíčkův Brod

  Všechny údaje pochází z www.hokej.cz

Moje hodnocení zimního stadionu (jako ve škole): 3
Kdybych měl spočítat, kolikrát jsem byl v Havlíčkově Brodě na hokeji, asi bych msuel dlouho přemýšlet. V Kotlině jsem byl už několikrát a stadion se mi líbí. Kousek od něj je bazén a posilovna, uvnitř jsou pěkné sedačky. Drobnou nevýhodou je umístění areálu pod kopcem, takže když přijde na hokej hodně fanoušků, obtížně se hledá místo k zaparkování. Na samotném zikámu je vidět postupující zub času, ale vše je udržováno v chodu a nic vyloženě "nebije do očí".

Moje hodnocení občerstvení na stadionu (jako ve škole): 2
Brodské paprikové klobásky byly jedním z důvodů proč jsem se na hokej na tomhle zimáku vždycky těšil. Chutnají totiž opravdu dobře a hlavně jsou pikantní. Pivo nehodnotím nikde, takže ani zde neudělám výjimku. Ptáte se proč jsem nedal jedničku? Klobásy by si ji určitě zasloužily, ale moc se mi nelíbí místo, kde se fanoušci stravují - dlouhý špinavý stůl, na který svítí málo světla není příliš lákavý. Pokud se přes to ale přenesete, klobásky se vám odmění.