Historie vývoje stránek


6.9.2008
- Vznikla sekce Ankety, ve které si můžete prohlédnout všechny uzavřené ankety, které na tomto webu proběhly. U každé se taky dozvíte co mi její výsledky napověděly a jak mi pomohly.

28.8.2008 - Dnešním postřehem, ve kterém jsem zhodnotil průběh skončených letních olympijských her v Pekingu jsem zakončil svůj dosud největší projekt co se postřehů týče. Každý den olympiády tady na stránkách přibyl jeden postřeh, který hodnotil právě uplynulý olympijský den.

3.8.2008 - Každá stránka na webu dostala jednotné ukončení - patičku. Doufám, že to bude jeden z drobných kroků, které pomůžou k tomu aby se tady návštěvníkům víc líbilo.

25.5.2008 - Vytvořena sekce TMNF, ve které najdete tratě do této oblíbené závodní hry. Pokud hledáte informace o Trackmania nations Forever, podívejte se na tento postřeh.

30.4.2008 - Web slaví dva roky fungování! Co se změnilo za posledních 365 dní? Jakými změnami web prošel? Přečtěte si tento postřeh, který se celému bilancování věnuje

9.3.2008 - Vznikla nová sekce - ADR. V ní se můžete dozvědět co vlastně zkratka ADR znamená a proč na silnicích potkáváte auta, která mají vpředu oranžové tabulky s různými čísly. Navíc si můžete stáhnout kompletní seznam látek označených jako ADR.

7.2.2008 - Byl změně horní obrázek. Místo deseti zmenšených screenshotů z MSFS 2004 jsem použil jeden velký obrázek. Dlouho jsem váhal nad hlavním nosným motivem obrázku a nakonec jsem zvolil noční fotografii Hradčan. Ode dneška už bude mnohem jednodušší vyměnit obrázek.

11.12.2007 - Dnes jsem vytvořil novou sekci, která se nazývá Perly z youtube. Pravidelně budu vybírat ta nejzajímavější videa z tohoto serveru a budu je zde kompletovat. U každého bude k dispozici i krátký popisek.

8.12.2007 - Dnes byla kompletně změněna sekce ChemSketch. Od dnešního dne si můžete látku nejen stáhnout, ale každá chemikálie má svou vlastní stránku, kde je obrázek molekuly, dále je zde uveden sumární vzorec, teplota tání a varu, molární hmotnost či hustota. Zlatým hřebem je pak rotující 3D model sloučeniny, který oceníte hlavně u složitějších a rozsáhlejších molekul.

9.9.2007 - Dnes byla spuštěna nová sekce - Postřehy. V ní se budu snažit psát o aktuálních tématech. Doufám, že můj rozptyl co se témat týče bude co nejširší až do rubriky budu často přispívat.

9.9.2007 - Přidal jsem několik screenshotů ze hry Microsoft Flight Simulator X, které jsem pořídil během svého letu do Peru.

29.8.2007 - I když se to nezdálo, už je to tady! Řeč je o našich tratích do TMN. Dnes se totiž na těchto stránkách objevuje trať Cooperation 3, která vznikla ve spolupráci dua Tommy - Dugi. Čím je tato trať výjimečná? Mimo toho, že je to naše třetí společné dílo se jedná o trať s pořadovým číslem 100!
Teď máte tedy možnost stáhnout si celkem sto tratí!

12.8.2007 - Pravidelní návštěvníci těchto stránek jistě poznali, že slibovaný nový design stále neběží. Dokonce i původně předělané stránky se vrátily k designu starému. Důvod je prostý. Jsem natolik neschopný, že nedokážu převést obsah ze starého designu do nového. Snažil jsem se dlouho, ale stále bez úspěchu, Proto jsem se musel vrátit zpět k tomuto designu. Hlavně se ale chci omluvit autorovi nového designu - Tommymu, který nad ním strávil spoustu času. Bohužel kvůli mé neschopnosti vyšla tato práce prakticky vniveč.

9.7.2007 - Dnes se web začal radikálně měnit. Díky Tommymu, který vypracoval nový design dostává tento web úplně jiný kabát. Omluvte proto občasné chyby na webu. Počet stránek se starým designem bude postupně klesat a stránky budou nahrazeny těmito novými.

2.7.2007 - Nejnovější díl mé oblíbené série MSFS mne nenechal chladným a proto jsem zavedl novou rubriku, kde budou ke stažení screenshoty ze hry MSFS X.

13.6.2007 - Podle Vašeho hlasování v anketě jsem se rozhodl zlepšit sekci věnovanou hokeji. Už teď vypadá stránka jinak a u prvních pár klubů fungují odkazy. Postupem času se bude nabídka ještě rozšiřovat.

18.5.2007 - Po delší době další aktualizace. Tentokrát věnovaná programu BOINC. O co vůbec jde? K čemu to slouží a jak to funguje. Odpovědi na tyto otázky naleznete zde.

5.5.2007 - Dnes jsme Vám připravili dvě aktualizace. První se týká TMN. Od nynějška pokud se rozhodnete pustit si video některé trati na youtube, pak se vám neotevře stránka s youtube, ale pouze malé okno přímo s videem. Doufáme, že se Vám tato změna bude líbit.
Druhá aktualizace je čistě obsahová. V počítači jsem našel několik screenshotů ze hry NHL 2004. Máte-li zájem, můžete si je prohlédnout.

2.5.2007 - Hojně navštěvovaná sekce s tratěmi do závodní hry Trackmania nations dnes doznala změny. Byla vypuštěna hodnota značící rozsáhlost trati a volné místo nahradil zajímavější údaj - obtížnost trati.Ode dneška si tak mžete trať vybírat i podle toho na kolik se cítíte.

30.4.2007 - Dnes je to přesně jeden rok od založení tohoto webu. Jak se web měnil, rozrůstal a zviditelňoval si můžete přečíst zde. Přejme mu do dalšího roku minimálně stejnou přízeň jakou zažívá v posledních týdnech.

21.4.2007 - Pomalu se blíží první výročí tohoto webu a tak by se hodilo poděkovat. Proto vznikla sekce Poděkování, kde budu děkovat těm, kteří pro tento web něco udělali. Ať již aktivně nebo jen pouhou návštěvou.

12.4.2007 - Dnes se tyto stránky rozrostly o další funkci. Nyní máte možnost odesílat SMS do sítí O2 a Vodafone z internetu naprosto zdarma.

30.3.2007 - Druhý den, druhá aktualizace. Vznikla nová sekce Slovník. Tady si můžete přeložit cizí slova, která do češtiny rychle přibývají a někteří z nás neznají jejich význam. Tento slovník cizích slov má velký obsah výrazů takže ten svůj tam jistě naleznete.

29.3.2007 - Drobná aktualizace. Do odkazů bylo přidáno pár reklamních bannerů na weby, které považuji za užitečné. Časem jich bude jistě přibývat, vždyť na internetu je tolik zajímavých stránek.

28.2.2007 - Na stránky byla přidána interaktivní mapa Evropy, která vychází z populárního serveru mapy.cz. Tato Javovská aplikace je stále ve fázi beta-testování, při otevření stránky ignorujte vyskakující okno hlásící chybu. Po jeho odklepnutí můžete začít používat mapu.

5.2.2007 - Bylo upraveno menu. Od ikonkového jsme přešli na textové s možností rozbalování podnabídek. Doufáme, že to přispěje k lepší orientaci na tomto webu.

26.1.2007 - Dnes, po 38dnech byl dokončen projekt tvorby videí. Nyní jsou již všechna videa umístěna na portálu www.youtube.com. Od dnešního dne je u každé trati ikonka youtube, na kterou když klinete tak se dostanete rovnou na její video. jen tak na okraj. Videa mají celkovou velikost přes 2,5 GB.
Při natáčení videí jsem pořídil i pár screenshotů ze hry tak jsem je ihned přidal na stránky.

17.1.2007 - Po úpravě nám roste návštěvnost a to je jedině dobře. Proto jsme pro Vás vytvořili shout-board, kde nám můžete psát své názory a připomínky ohledně těchto stránek. využívejte toho, prosím. Je to pro nás velmi důležité abychom věděli co zlepšit.

16.1.2007 - Byla upravena sekce s hymnami, doplněny odkazy na zpívané hymny na youtube a přidána ruská hymna

13.1.2007 - Dnes se podařilo dokončit přestavbu tohoto webu do bezrámcové podoby. Rámce byly nahrazeny tabulkou. Tato přestavba byla uskutečněna s cílem více zviditelnit tento web a představit ho více lidem.
To, že se to daří, potvrdil již první den fungování. Dnes jsme na těchto stránkách přivítali prvního návštěvníka z cizí země - z Maďarska. Tento návštěvník si zaslouží díky ve svém jazyce: Nagyon szépen köszönöm

5.1.2007 - Od minulé aktualizace neuplynulo mnoho času a už je tu další. Dnes znovu obsahová,týká se nově zřízené sekce odkazy. Do ní budu čas od času přidávat odkazy na všelijaké zajímavé a užitečné stránky na které během svého putování na internetu narazím.

3.1.2007 - S novým rokem hned jedna změna. Konečně se podařilo dokončit projekt zviditelnění tohoto webu. Co se obsahu týče byla doplněna sekce o TMN, kam se doplnily nově vytvořené tratě a k tratím, k nimž již bylo vytvořeno video byly přidány ikonky odkazující na tato videa na serveru youtube.

19.12.2006 - Zahájen velký projekt tvorby videí z tratí umístěných na tomto serveru. vzhledem k jejich velkému objemu (přes 20 MB na video) využíváme služeb portálu www.youtube.com, kde jsou naše videa uložena. Během následujících týdnů máme v plánu umístit na youtube všechny vida, která tu máme.
Dále jsme dnes rozjeli projekt, který má z cíl zviditelnit tento web a nalákat na něj nové návštěvníky. Jedná se o běh na dlouhou trať a tak nám držte palce.

7.12.2006 - Přidány reklamní bannery na www.plastelina.cz. Opravdu Vám doporučuji si jí koupit - lepší hračku a antistres nenajdete.

30.11.2006 - Změněna sekce Hokej, nyní se rozšířila o fotky a videa natočená na hokejových zápasech. Navíc z důvodu ubývajícího místa, byly všechny fotografie a screenshoty zmenšeny.

12.11.2006 - Dodány screenshoty z další hry - Torino 2006.

11.11.2006 - Vytvořen nový, černý a elegantnější design stránek. Vše je již vkusněji řešeno a jsou použity méně zářivé barvy, což v kombinaci s menšími a propracovanějšími ikonami budí dojem přehlednosti. bylo přidáno i pár nových vychytávek. jako například hodnocení her atp. Mám ještě pár dalších možných vylepšení, či spíše detailů, ty však stále zvažuji.

Průběžně doplňovány screenshoty a fotky, s webem se však nic nedělo.

30.4.2006 - Vytvořeny první stránky